Bitcoin Pro Kullanıcı yorumları

Bitcoin Pro

Nedir Bitcoin Pro?

Bitcoin Pro, ticaret araştırması yapabilen ve otomatik olarak işlem gerçekleştirebilen güçlü algoritmalara dayalı bir yazılım ürünüdür. Bu algoritmalar, çoğunlukla son derece saygın dijital para yatırımcılarının ticaret stratejileri temel alınarak kodlanmıştır. Bitcoin Pro’nun kurucusunun, bu stratejileri kullanarak servet kazanan bir dijital para milyoneri olduğu iddia ediliyor.

Bitcoin Pro, hizmetlerini kullanıcılara sunmak için genellikle seçkin otomatik brokerlar ile ortaklıklar kurar. Program robotu, bu broker sistemleri ile bağlantılıdır ve bunları uygulama sinyalleri ile beslemektedir. Robot brokerlar, aktarılan sinyallerin anında işleme konmasını sağlamak için daha güçlü sistemlere sahiptir. Dijital para piyasalarının hareket hızı göz önüne alındığında, işleme koymada hafif bir gecikme yaşanması bile kayba dönüşebilir.

Düzenlenmiş bir robot broker kullanıcılara fonlarının korunduğuna dair bir güvencedir. FCA ve ASIC gibi düzenleyici kurumlar, brokerların müşterilerin sermayelerini ayırmalarını ve kullanımla ilgili periyodik raporlar sunmalarını şart koşar. Sonuç olarak, broker hiçbir zaman mevduatı arzu edilenden başka bir amaçla kullanamaz.

Bu bir dolandırıcılığı mı yoksa güvenilir mı?

Kişisel deneyimime ve müşteri incelemelerine dayanarak, Bitcoin Pro dolandırıcı olmadığına inanıyorum.

Bitcoin Pro Uygulaması yasal görünüyor. Robot, internette mükemmel yorumlara sahip ve pek çok yorum sahibi tutarlı performans gösterdiğini belirtiyor. Biz de Bitcoin Pro'da bir demo testi yaptık ve kullanımının gayet kolay olduğunu gördük. Ayrıca, bu bot askeri düzeyde veri güvenliği önlemlerine sahiptir ve AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ile uyumludur.

Bilgi - Bitcoin Pro
Hizmet adı Bitcoin Pro
Resmi site www.Bitcoin Pro.tr
demo hesap Özgür
Hesap para birimleri Lira, Dolar, Euro
Karlılık 85%
arayüz dili Türk
ülkelerde mevcuttur Türkiye

Nasıl kullanılır?

Şimdi bu adımları aşağıda ele alacağız, ancak bundan önce Bitcoin Pro'nun sadece birkaç ülkede mevcut olduğunu belirtmemiz gerekir. Ülkenizde mevcut olup olmadığını öğrenmek için burayı tıklayın veya deneyebileceğiniz diğer robotlar için en iyi bitcoin robotları 2019 incelememizi okuyun.

 1. BİRİNCİ ADIM: Ücretsiz bir hesap oluşturun
  Bitcoin Pro Uygulamasını kullanmanın ilk adımı ücretsiz bir hesap açmaktır. İşlem oldukça basittir ve 2 dakikadan az sürer. Bitcoin Pro ana sayfasını ziyaret edin ve sayfanın üst kısmında verilen formu doldurun.

  Bitcoin Pro'ya adınızı kimliğinizde yazan şekilde göndermeniz ve çalışan bir e-posta adresi ve telefon numarası sunmanız gerekir. E-postanıza gelen bağlantıyı ve telefonunuza gönderilen SMS'i onaylayarak e-postanın ve telefon numarasının size ait olduğunu kanıtlamanız istenecektir.

 2. İKİNCİ ADIM: Kimliğini doğrulayın
  Ücretsiz hesap oluşturduktan sonra, bölgenizin yasalarına göre belirlenmiş bir partner broker ile eşleştirilirsiniz. Brokera daha fazla bilgi vermeniz ve kimliğinizi doğrulamanız istenecektir. Kimlik Doğrulama, dünyanın neredeyse tüm bölgelerinde zorunlu hale gelen Müşterinizi Tanıyın (KYC) kurallarına uygundur.

  Bitcoin Pro, kullanıcıların resmi bir kimlik ve mevcut ikamet adresini gösteren güncel bir fatura yüklemesini gerektirir. Kimlik doğrulama işlemi birkaç saat sürer. Kullanıcıların, güvenliği sağlamaya yönelik bu önleme olumlu bakmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu kontrolü talep etmeyen herhangi bir platformun dolandırıcı olması muhtemeldir.

 3. ÜÇÜNCÜ ADIM: En az $250 para yatırın
  Kimlik ve adres doğrulamasının ardından, devam edip para yatırabilirsiniz. Bitcoin Pro'ya minimum $250 para yatırmanız gerekir. Bu miktar sizin anaparanızdır, robotun maliyeti değildir. Bitcoin Pro, kendi aracılığıyla elde edilen kâr üzerinden küçük bir komisyon talep ederek para kazanan ücretsiz bir robottur.

  Bu bot, tüm büyük banka ve kredi kartları aracılığıyla para yatırma işlemini kabul eder. Banka Havalesi ve WebMoney, Skrill ve Neteller gibi e-cüzdanlar aracılığıyla da para yatırabilirsiniz. Bitcoin ve Ethereum gibi büyük dijital para cüzdanları aracılığıyla para yatırma işlemleri de kabul edilmektedir.

 4. DÖRDÜNCÜ ADIM: Demo işlemler
  Canlı platforma alışmak için Bitcoin Pro demo hesabını denemelisiniz. Canlı platformdaki küçük bir hatanın büyük kayıplarla sonuçlanacağını unutmayın. Demo, Bitcoin'in istikrarsız olma olasılığının yüksek olduğu ticaret ve zaman başına riski nasıl ayarlayacağınızı bilmenize yardımcı olacaktır.

  Bitcoin Pro demo hesabı geçmiş veriler üzerinde çalışır ve bu nedenle gerçek piyasa koşullarının benzerlerini oluşturur. Demo yoluyla aldığınız sonuçlar, canlı ticarette alacağınız sonuçlardan çok farklı değildir. Bitcoin Pro performansı yalnızca mevcut piyasa koşullarına bağlıdır ve bu nedenle hiçbir şeyi garanti edemeyiz.

 5. BEŞİNCİ ADIM: Canlı işlemler
  Bitcoin Pro ile canlı ticaret tek bir tıklamayla gerçekleşir. Canlı işlemlere geçmeden önce işlem başına almak istediğiniz risk seviyesini tanımlamanız gerekir. İşlem başına hesabınızın %10'undan fazlasını riske atmamanızı öneririz. İşlem başına belirlediğiniz risk ne kadar yüksek olursa, hesabınıza vereceğiniz zarar da o kadar yüksek olur.

Yeni başlayan yatırımcıların risk ayarlarını varsayılan olarak bırakmalarını öneririz. Bitcoin Pro riski varsayılan olarak işlem başına %10 olarak ayarlamıştır. Bu risk seviyesi, risk seviyesini sınırlarken optimum performans elde edilmesini sağlar. Ancak bu durum, kayıp yaşamayacağınız anlamına gelmez. Daha önce de belirtildiği gibi, marj ticaretinde yatırdığınız sermayeyi kaybetme riski daima yüksektir.

Ne işe yarar?

İddialara göre, Bitcoin Pro ticaret araştırması yapmak ve işlem gerçekleştirmek için yapay zekâya ve blok zincirine güveniyor. Yapay zekâ ve Derin Öğrenme (DL), Makine Öğrenimi (ML) ve Doğal Dil İşleme (NLP) alt kümeleri, Bitcoin Pro'nun yaklaşık %90'lık bir doğruluk seviyesi ile ticaret araştırması yapmasını sağlar. Böylesine bir doğruluk derecesi, botun her on işlemden dokuzunda hatasız olduğu anlamına gelir.

Dahası, Makine Öğrenimi (ML), robotun farklı veri setlerini işlediği ve dolayısıyla performansı iyileştirdiği için kendini geliştirmesini de sağlar. Derin Öğrenme (DL) ve Doğal Dil İşleme (NLP) dilleri, Bitcoin Pro'nun hem temel hem de teknik analizleri tıpkı profesyonel yatırımcıların yaptığı gibi, fakat onlardan çok daha yüksek hızda gerçekleştirmesini sağlar.

Temel analizde, Bitcoin Pro piyasayı işlem yapılabilir nitelikli veriler için tarar. Buna haberler ve sosyal medya gönderileri de dâhildir. Daha da iyisi, Bitcoin Pro güvenilir haber kaynaklarını sahte kaynaklardan ayırabilir. Teknik analizde, yazılım botu binlerce grafikteki şablonları inceleyebilir ve yüksek kaliteli ticaret sinyalleri elde edebilir. Bütün bunlar saniyeler içinde gerçekleşir, bu durum Bitcoin Pro'nun piyasaları alt etmesini mümkün kılar.

Faydaları

 • Banka ve Kredi Kartı Kabul Edilir
 • Başlangıç dostu
 • Düşük minimum depozito
 • Gelişmiş ticaret platformu
 • Güvenilirlik ve güvenlik

Sıkça Sorulan Sorular

Den para çekebilir miyim Bitcoin Pro web sitesini nerede bulabilirim?

Evet elbette. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

Minimum depozito nedir Bitcoin Pro?

Bitcoin Pro minimum depozito 250$.

Kayıt ol Bitcoin Pro Türkiye’de

Alternatifler

Değerlendirme

Emniyet 4.7
Destek 4.6
İtibar 4.6
Ödeme seçenekleri 5
Kullanıcı deneyimi 4.5
karlılık 4.8
Kullanımı kolay 4.3
Genel Değerlendirme 4.6
Tarih:
Değiştirilme tarihi:

Kullanıcı yorumları

Sitemizdeki 3 türkçe incelemeye göre, bu ürün için ortalama puan Bitcoin Pro 4.5
4.5/5

Hakkında olumsuz yorumlar var mı Bitcoin Pro?

Müşteriler arasında Bitcoin Pro için onaylanmış herhangi bir olumsuz yorum bulamadık.
4.7/5.00
4/5.00
4.9/5.00

Bir değerlendirme yazın