Optivision Kullanıcı yorumları

Optivision

Nedir Optivision?

Optivision , ameliyatsız görüşü geri kazandırmak için bir damladır.

Bu ilaç, gözlerdeki kan damarlarını ve dokuları restore etmek, görme bozukluklarını, yorgunluğu ve iltihabı ortadan kaldırmak ve ayrıca göz basıncını normalleştirmek için tasarlanmıştır.

Bu bir dolandırıcılığı mı yoksa güvenilir mı?

Kişisel deneyimime ve müşteri incelemelerine dayanarak, Optivision dolandırıcı olmadığına inanıyorum.

Ne dahildir?

Optivision damlaları yalnızca doğal içeriklerden oluşur. Bu ürün şunları içerir:

 • Yaban mersini antosiyaninleri. Bu maddeler göz tansiyonunu normalleştirmek, kan akışını düzeltmek ve göz kaslarını güçlendirmek için tasarlanmıştır.
 • Vitamin kompleksi. Yardımı ile ana bileşim yaşlanma süreçlerini aktive etmez. Vitaminler ayrıca kronik oftalmik hastalıkların ortaya çıkmasını da engeller.
 • Çinko. Bu bileşen retina dekolmanı olasılığını önler ve ayrıca kas gerginliğini giderir ve genel bir güçlendirici etkiye sahiptir.
 • Zeaksantin ve Lutein. Bu maddeler ayrıca retina dekolmanını önler ve merceği çevresel stresten korur.
 • Keten tohumu yağı. Bu bileşen kuruluk etkilerini ortadan kaldırmak için gereklidir. Ayrıca bakteriyel veya arpa konjonktivitinin tedavisinde özellikle etkilidir.
Bilgi - Optivision
Ürün adı Optivision
Resmi site www.Optivision.tr
Fiyat 119₺
Teslimat süresi 5-14 gün
Kompozisyon Doğal. ilaç değil
Kullanıcı yorumları Pozitif

Nasıl kullanılır?

Önerilen Optivision dozu, herhangi bir içme sıvısının (alkollü içecekler hariç) 200 mlsi başına 20 damladır. Optivision, gıda alımından bağımsız olarak herhangi bir uygun zamanda ağızdan alınmalıdır. Yetişkinlerin bu ilacı günde 3 kez almaları tavsiye edilir. Çocuklar için önerilen doz günde 2 öğündür.
Optivision damla almak için endikasyonlar katarakt, glokom, retina dekolmanı, görme kaybıdır. Bu ilaç, görme bozukluğunun ilk belirtileri ortaya çıktığında önerilir.

Ne işe yarar?

Optivision almak göz kaslarını güçlendirmeye yardımcı olur. Bu etki, göz kasının müstahzarda bulunan faydalı maddeleri emmesi ve elastikiyetini geri kazanması nedeniyle elde edilir.
Bu ilaç ayrıca kan dolaşımını iyileştirir. Bu, gözün damarlarını basınç düşüşlerinden korur. Optivision ile retinayı da restore edebilir ve zayıflamış bölgelerini güçlendirebilirsiniz.
Bu ürün aynı zamanda önleyici amaçlar için de kullanılabilir. Optivision, çalışmaları sürekli göz yorgunluğu ile ilişkili olan insanlar için özellikle önemli olan göz kas gerginliğini hafifletir.

Faydaları

 • Doktorlar tarafından onaylandı
 • Uzmanlar tavsiye ediyor
 • Doğal kompozisyon

Ne için kullanılır?

Optivision ticari adı olan ürünler damla şeklinde mevcuttur ve görüşü iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kullanım endikasyonları
 • Odak sistemi ihlalleri;
 • Miyop;
 • Hipermetrop;
 • Astigmat .

Kontrendikasyonlar

Kontrendikasyon yoktur. Alerjik reaksiyon ve bireysel duyarlılık şeklinde yan etkiler mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Optivision yan etkileri var mı?

Verilerimize ve müşteri geri bildirimlerine göre, endikasyonlar ve kontrendikasyonlar takip edilirse, Optivision belirgin bir yan etkisi yoktur.

Resmi Optivision web sitesini nerede bulabilirim?

Üretici ve resmi Optivision web sitesi aşağıdaki bağlantıda bulunabilir.

Optivision eczanelerde bulunur mu?

Ne yazık ki değil. Orijinal ürünleri yalnızca üreticinin web sitesinden satın alabilirsiniz, bu tek yetkili distribütördür.

Nasıl sipariş edebilirim Optivision?

Sipariş vermek için resmi formu doldurmanız, adınızı, soyadınızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir.

Türkiye’nin hangi illerinde satılıyor?

Optivision Türkiye’nin tüm illerinde satılmaktadır.

Teslimat ne kadar sürer?

Ortalama olarak, teslimat 5-7 gün sürer, ancak 14 güne kadar uzayabilir.

Fiyat

119

Nereden satın alınır Optivision Türkiye’de?

ülkelerde mevcuttur Türkiye
Eczane fiyatı hayır
Amazon’da kullanılabilirlik hayır
Optivision’ı üreticinin resmi web sitesinde satın alabilirsiniz:

Alternatifler

Değerlendirme

ambalaj kalitesi 4.9
Teslimat hızı 4.8
İlaç özellikleri 4.6
Uygulama kolaylığı 5
Fiyat 4.7
İlacın etkinliği 5
Yapı 4.3
Genel Değerlendirme 4.8
Tarih:
Değiştirilme tarihi:

Doktor değerlendirmesi

Damlalar ağızdan alınır, tadı yoktur ve nutrasötik grubuna aittir. Görüntülerin retinaya odaklanmasını sağlamak için akomodatif oküler aparatı güçlendirmek için kişilere atanır. Ek olarak, gözlerin farklı aydınlatma seviyelerine uyum sağlama yeteneği üzerinde iyileştirici bir etkiye sahiptir. Ek bir etki, bulaşıcı hastalıklardan kaynaklanan göz hasarına karşı mücadeleye katkıda bulunan dolaşım sisteminin genel durumunu iyileştirmektir. Ürünün bileşen tabanı, kızılcık, shiitake mantarı ve ginseng kökü özüdür. Minimum kabul süresi 40 gündür. Mümkün olan maksimum 2 aylık başvuru süresinin aşılmasını önermiyorum.

Kullanıcı yorumları

Sitemizdeki 3 türkçe incelemeye göre, bu ürün için ortalama puan Optivision 4.2
4.2/5

Hakkında olumsuz yorumlar var mı Optivision?

Müşteriler arasında Optivision için onaylanmış herhangi bir olumsuz yorum bulamadık.
4.2/5.00
Miyopi ergenlikten beri gelişmektedir. Birçok genç gibi ben de gözlük takmaktan utanıyordum. Yaşla birlikte gençlik utancı geçti ve görme keskinliği gerekliydi. Bir sonraki tıbbi muayenede Optivision damlalarının serbest bırakıldığını öğrendim. Damlaların yaşla birlikte kaybolmayan ve gözlük takmayı gerektiren bir şeyi iyileştirebildiğine inanmak zor. Ama bir tedavi kursuna gitmeyi kabul etti. İki ay boyunca damla aldı. Miyopimin boyutu azaldı.
4.4/5.00
Bir kadının hayatındaki astigmatizma, sezaryen olmadan bebek sahibi olmak için bir kontrendikasyondur. Ve böylece gerçek bir anne olmayı hayal ettim. Ek olarak, sezaryen kullanırken sosyal ilişkilerin sonuçları korkutucu. Teşhisi ortadan kaldırmaya başladım. Doktor damlaları kullanma yöntemi hakkında danıştı. İki ay sonra astigmatizma gelişimi azaldı.
4.1/5.00
Ben çok ve akıcı bir şekilde okuması gereken insanlara aitim. Ayrıca, bu ders benim profesyonel anlamda kendimi gerçekleştirmemin bir parçası. Bu nedenle, görme bozukluğu geliştirme riski vardır. Önleyici bir önlem olarak damla kullanıyorum. Şimdiye kadar, her tıbbi kontrol iyi gidiyor.

Bir değerlendirme yazın