Optivision - nedir bu? Dolandırıcılığı? Türkiye'den Müşteri Yorumları 2021
Optivision nedir?

Optivision

Optivision nedir?

Optivision , ameliyatsız görüşü geri kazandırmak için bir damladır.

Bu ilaç, gözlerdeki kan damarlarını ve dokuları restore etmek, görme bozukluklarını, yorgunluğu ve iltihabı ortadan kaldırmak ve ayrıca göz basıncını normalleştirmek için tasarlanmıştır.

bilgi - Optivision
Ürün adı: Optivision
Resmi site www.Optivision.tr
Fiyat Optivision 119₺
Depolama koşulları 25 ° C’den yüksek olmayan bir sıcaklıkta saklayın.
Eczane ruhsat koşulları Tezgahın üzerinde
Ulusal teslimat Türkiye
Eczanelerde mevcut mu hayır
Amazon’da kullanılabilirlik hayır
Teslim süresi 5-14 gün
Kullanılabilirlik resmi web sitesinde mevcuttur
Bileşim % 100 doğal. İlaç değil
Kullanıcı geri bildirimi Olumlu

malzemeleri Optivision

Optivision damlaları yalnızca doğal içeriklerden oluşur. Bu ürün şunları içerir:

 • Yaban mersini antosiyaninleri. Bu maddeler göz tansiyonunu normalleştirmek, kan akışını düzeltmek ve göz kaslarını güçlendirmek için tasarlanmıştır.
 • Vitamin kompleksi. Yardımı ile ana bileşim yaşlanma süreçlerini aktive etmez. Vitaminler ayrıca kronik oftalmik hastalıkların ortaya çıkmasını da engeller.
 • Çinko. Bu bileşen retina dekolmanı olasılığını önler ve ayrıca kas gerginliğini giderir ve genel bir güçlendirici etkiye sahiptir.
 • Zeaksantin ve Lutein. Bu maddeler ayrıca retina dekolmanını önler ve merceği çevresel stresten korur.
 • Keten tohumu yağı. Bu bileşen kuruluk etkilerini ortadan kaldırmak için gereklidir. Ayrıca bakteriyel veya arpa konjonktivitinin tedavisinde özellikle etkilidir.

Lehte ve aleyhte olanlar

 • Doktorlar tarafından onaylandı
 • Uzmanlar tavsiye ediyor
 • Doğal kompozisyon

Talimat: nasıl kullanılır Optivision?

Önerilen Optivision dozu, herhangi bir içme sıvısının (alkollü içecekler hariç) 200 mlsi başına 20 damladır. Optivision, gıda alımından bağımsız olarak herhangi bir uygun zamanda ağızdan alınmalıdır. Yetişkinlerin bu ilacı günde 3 kez almaları tavsiye edilir. Çocuklar için önerilen doz günde 2 öğündür.
Optivision damla almak için endikasyonlar katarakt, glokom, retina dekolmanı, görme kaybıdır. Bu ilaç, görme bozukluğunun ilk belirtileri ortaya çıktığında önerilir.

Bu krem nasıl çalışır?

Optivision almak göz kaslarını güçlendirmeye yardımcı olur. Bu etki, göz kasının müstahzarda bulunan faydalı maddeleri emmesi ve elastikiyetini geri kazanması nedeniyle elde edilir.
Bu ilaç ayrıca kan dolaşımını iyileştirir. Bu, gözün damarlarını basınç düşüşlerinden korur. Optivision ile retinayı da restore edebilir ve zayıflamış bölgelerini güçlendirebilirsiniz.
Bu ürün aynı zamanda önleyici amaçlar için de kullanılabilir. Optivision, çalışmaları sürekli göz yorgunluğu ile ilişkili olan insanlar için özellikle önemli olan göz kas gerginliğini hafifletir.

Kullanım endikasyonları

Optivision ticari adı olan ürünler damla şeklinde mevcuttur ve görüşü iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kullanım endikasyonları
 • Odak sistemi ihlalleri;
 • Miyop;
 • Hipermetrop;
 • Astigmat .

Kontrendikasyonlar

Kontrendikasyon yoktur. Alerjik reaksiyon ve bireysel duyarlılık şeklinde yan etkiler mümkündür.

Doktorun incelemesi

Damlalar ağızdan alınır, tadı yoktur ve nutrasötik grubuna aittir. Görüntülerin retinaya odaklanmasını sağlamak için akomodatif oküler aparatı güçlendirmek için kişilere atanır. Ek olarak, gözlerin farklı aydınlatma seviyelerine uyum sağlama yeteneği üzerinde iyileştirici bir etkiye sahiptir. Ek bir etki, bulaşıcı hastalıklardan kaynaklanan göz hasarına karşı mücadeleye katkıda bulunan dolaşım sisteminin genel durumunu iyileştirmektir. Ürünün bileşen tabanı, kızılcık, shiitake mantarı ve ginseng kökü özüdür. Minimum kabul süresi 40 gündür. Mümkün olan maksimum 2 aylık başvuru süresinin aşılmasını önermiyorum.

Musteri degerlendirmeleri

Miyopi ergenlikten beri gelişmektedir. Birçok genç gibi ben de gözlük takmaktan utanıyordum. Yaşla birlikte gençlik utancı geçti ve görme keskinliği gerekliydi. Bir sonraki tıbbi muayenede Optivision damlalarının serbest bırakıldığını öğrendim. Damlaların yaşla birlikte kaybolmayan ve gözlük takmayı gerektiren bir şeyi iyileştirebildiğine inanmak zor. Ama bir tedavi kursuna gitmeyi kabul etti. İki ay boyunca damla aldı. Miyopimin boyutu azaldı.
Bir kadının hayatındaki astigmatizma, sezaryen olmadan bebek sahibi olmak için bir kontrendikasyondur. Ve böylece gerçek bir anne olmayı hayal ettim. Ek olarak, sezaryen kullanırken sosyal ilişkilerin sonuçları korkutucu. Teşhisi ortadan kaldırmaya başladım. Doktor damlaları kullanma yöntemi hakkında danıştı. İki ay sonra astigmatizma gelişimi azaldı.
Ben çok ve akıcı bir şekilde okuması gereken insanlara aitim. Ayrıca, bu ders benim profesyonel anlamda kendimi gerçekleştirmemin bir parçası. Bu nedenle, görme bozukluğu geliştirme riski vardır. Önleyici bir önlem olarak damla kullanıyorum. Şimdiye kadar, her tıbbi kontrol iyi gidiyor.

SSS

Optivision’in resmi web sitesini nerede bulabilirim?

Optivision ’in üreticisi ve resmi sitesi bu bağlantıda bulunabilir.

Optivision ’i eczaneden satın alabilir miyim?

Ne yazık ki değil. Orijinal ürünleri yalnızca üreticinin web sitesinden satın alabilirsiniz, bu tek yetkili satıcıdır.

nasıl sipariş edebilirim Optivision?

Sipariş vermek için tek yapmanız gereken resmi formu doldurmak, adınızı, soyadınızı ve cep telefonu numaranızı girmek. Sizi ilgilendiren bilgileri talep edebileceğiniz bir şirket temsilcisi, siparişinizi onaylamak için en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve birkaç gün içinde ürünü doğrudan ev adresinize ve ödemenizi teslimatta alacaksınız.

Türkiye’nin hangi illerinde satılıyor?

Optivision Türkiye’nin tüm şehirlerinde satılmaktadır. Size uygun her yere teslimat siparişi verebilirsiniz.

Teslimat ne kadar sürer?

Ortalama olarak teslimat 5-7 gün sürer, ancak 14 güne kadar sürebilir.

Optivision bir aldatma mı?

Optivision ’ı kontrol ettik ve hile izi bulamadık.

hakkında herhangi bir olumsuz yorum var mı Optivision?

Türk müşteriler arasında Optivision için doğrulanmış herhangi bir olumsuz yorum bulamadık.

Fiyat Optivision

119

Nereden Alınır Optivision Türkiye’de?

alternatifleri

Değerlendirme


Ambalaj kalitesi
4.9
Teslimat hızı
4.8
İlaç özellikleri
4.6
Uygulama kolaylığı
5
Fiyat
4.7
İlacın etkinliği
5
Yapısı
4.3
Genel Değerlendirme
4.8
Makale yazma tarihi:
Close