QuantumAI Kullanıcı yorumları

QuantumAI

Nedir QuantumAI?

QuantumAI, kuantum işlemlerini kullanarak küresel pazarda işlem yapmanızı sağlayan otomatik bir ticaret robotudur. Robot güvenilirdir, büyük bilgi işlem kaynakları aracılığıyla çeşitli işlemlerin taranmasını sağlar. Robot Asya, Avrupa ülkeleri, ABDde kullanılabilir.

Bu bir dolandırıcılığı mı yoksa güvenilir mı?

Kişisel deneyimime ve müşteri incelemelerine dayanarak, QuantumAI dolandırıcı olmadığına inanıyorum.

Botun yaratıcıları, onu kullanan tüccarların 5 saat içinde 1320 EUR kazanabileceğini iddia ediyor.Bu iddianın %100 doğru olduğu iddia edilemez. Ancak, bot size gerçekten para kazanma fırsatı verir - kâr miktarı ne kadar para yatırdığınıza bağlıdır.
Bir kripto para birimi botunun güvenliği şüphesizdir. Birçok kullanıcı robotu kullanarak aylarca büyük meblağlar kazandı. Öte yandan QuantumAI, piyasaları analiz etmek için gelişmiş ticaret yazılımı kullanır.
QuantumAI, kapsamlı bir destek ekibi tarafından desteklenmektedir. Dolandırıcılığın ana işareti, destek telefonunun diğer tarafında gerçek kişilerin olmamasıdır. Bot kullanıcıları, telefon, e-posta veya çevrimiçi sohbet yoluyla sağlanan 24 saat teknik desteğe erişebilir.

Bilgi - QuantumAI
Hizmet adı QuantumAI
Resmi site www.QuantumAI.tr
demo hesap Özgür
Hesap para birimleri Lira, Dolar, Euro
Karlılık 85%
arayüz dili Türk
ülkelerde mevcuttur Türkiye

Nasıl kullanılır?

Robotu kullanmaya başlamak için şu algoritmayı izleyin:
Kayıt formunun doldurulması. Kayıt formu QuantumAInin ana sayfasında yer almaktadır. Adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı vermeniz gerekecektir. Sitede bir şifre oluşturabilir veya kendinizinkini belirleyebilirsiniz.
Kişisel kimlik. Bir profil oluşturduktan sonra, hesap kurulumunu tamamlamanız gereken komisyoncuya bağlanacaksınız. Belirli belgeleri yüklemeniz gerekecek. Bir kimlik belgesi yüklemeniz ve ikamet yerinizi doğrulamanız gerekecektir. Belgeler yüklenip kontrol edildikten sonra çalışma başlayabilir.
Depozito oluşturun. Kimliği geçtikten sonra bakiyeyi doldurmanız gerekir. Minimum 220$ depozito yatırarak botu kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ticaretin başlangıcı. Bot, sizin için önerilen uygun ve karlı işlemlerin bir listesini oluşturacaktır.
Komisyoncu hizmetleri için kullanıcılardan ücret alınmaz. Ayrıca, işleminiz kârlı hale gelene kadar sizden komisyon ücreti alınmaz. İşlem kârlıysa, kullanıcıdan %2 komisyon ücreti alınır.
Tüm işlemler otomatik olarak yapılır. Sadece ticaret için bir hesap oluşturmanız gerekir. “Şimdi Ticaret Yap” butonuna bastıktan sonra ticaret başlayacaktır. Bu, yeni başlayanların bile botu kullanabileceği anlamına gelir. Ayrıca robot, büyük karlara ulaşmak isteyenler için idealdir.

Ne işe yarar?

Bot, kullanıcılara yalnızca 220 USD karşılığında kuantum işlemleri için öneriler sunuyor. İnsan beyni aynı anda yalnızca bir veri parçasını işleyebilir. Bir kuantum bilgisayar, birkaç bilgi akışını aynı anda analiz edebilir. Bu, hızlı ve bilinçli kararlar vermenizi sağlar.
Botu geliştiren Quantum AI Limited şirketi, İngiltere merkezli saygın bir kuruluş olarak kabul ediliyor. 2003 yılından bu yana şirket, finansal segment için beyaz etiket yazılımı geliştirmektedir.
Lehman Brothersın eski bankacısı ve ekibi, kuantum yapay zekayı ilk yaratanlardı. Başlangıçta Kraken olarak adlandırıldı ve yalnızca geniş deneyime sahip yatırımcılar tarafından kullanılabilir. İkincisi, diğer masraflara ek olarak aylık 5.000 USD ödemek zorunda kaldı. Şirket satıldı, ardından robota QuantumAI adı verildi.
Bot, verilerinizi korumak için kayıtlı olan ve faaliyetlerini devlet kontrolü altında yürüten aracı kurumlarla çalışır. Robot, aracı kurumların ayrıntılı bir analizini yapar, böylece kullanıcı yalnızca yasal kuruluşlarla çalışır.
QuantumAI, en gelişmiş güvenlik teknolojilerini kullanır. Bu, kullanıcıya kişisel ve finansal bilgilerin güvenli bir şekilde korunduğuna dair güven verir. Artan hacker sayısı göz önüne alındığında bu oldukça önemlidir.

Faydaları

  • Banka ve Kredi Kartı Kabul Edilir
  • Ücretsiz demo hesabı
  • Gelişmiş ticaret platformu

Sıkça Sorulan Sorular

Den para çekebilir miyim QuantumAI web sitesini nerede bulabilirim?

Evet elbette. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

Minimum depozito nedir QuantumAI?

QuantumAI minimum depozito 250$.

Kayıt ol QuantumAI Türkiye’de

Alternatifler

Değerlendirme

Emniyet 4.5
Destek 4.4
İtibar 4.9
Ödeme seçenekleri 4.8
Kullanıcı deneyimi 4.3
karlılık 4.6
Kullanımı kolay 5
Genel Değerlendirme 4.6
Tarih:

Kullanıcı yorumları

Sitemizdeki 3 türkçe incelemeye göre, bu ürün için ortalama puan QuantumAI 4.5
4.5/5

Hakkında olumsuz yorumlar var mı QuantumAI?

Müşteriler arasında QuantumAI için onaylanmış herhangi bir olumsuz yorum bulamadık.
4.3/5.00
Yeni başlayan biriyseniz botun kullanımı zor görünebilir, ancak işlevselliğini anladığınızda, ticaretten gerçekten para kazanabilirsiniz. Büyük miktarlarda yatırım yapıyorum, bu yüzden robot bana büyük bir gelir getiriyor.
4.4/5.00
Bir profil kaydettim, minimum para yatırdım - ve şimdi robotun tavsiyelerine erişimim var. Profesyonel olarak ticaretle uğraşan biri için 220 dolar çok fazla değil, bu yüzden maliyetlerin tamamen ödendiğini güvenle söyleyebilirim.
4.8/5.00
Uzun zamandır bana en iyi ticaret tavsiyelerini verecek bir bot arıyordum. Kuantum hesaplama temelinde çalışan bir robot olan QuantumAIyi denemeye karar verdim. Seçimimden hiç pişman değilim. Bot, ana görevlerini etkin bir şekilde yerine getirir.

Bir değerlendirme yazın