The News Spy Kullanıcı yorumları

The News Spy

Nedir The News Spy?

The News Spy , şifrelenmiş ticaret sürecinin çoğunu otomatikleştirmek için tasarlanmış akıllı bir programdır. Geliştiricileri, özel bir eğitimi veya becerisi olmayan kişilerin bir uzmanın yapabileceği kadar kolay bir şekilde kripto para satarak para kazanmalarına izin verdiğini söylüyor. Bu onu türünün ilk örneği yapar; News Spy, dijital para birimlerine hızla artan küresel ilgiye, onları herkesin kullanımına sunarak hizmet eder.

En önemli soru bu sözünü tutup tutmadığıdır. İyi olanlar kadar düşük kaliteli şifrelenmiş ticaret araçları var gibi görünüyor ve okuyucularımızı kendi araştırmalarını seçerken kendi araştırmalarını yapmaya teşvik ediyoruz. Ancak dışarıdan her şey harika görünüyor. News Spy, ikinci bir gelir elde etmelerine yardımcı olduğu için platformu öven birçok mutlu kullanıcıya sahiptir.

Ancak bu bizim için yeterli değil. Sahte haberler ve incelemelerle dolu bir dünyada, News Spyın işe yarayıp yaramadığını öğrenmenin tek yolu denemektir. Öncelikle bunun meşru bir platform olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem uzmanlar hem de uzman olmayanlar için kripto para birimi ticaretini kolaylaştırmak amacıyla dürüstçe oluşturuldu. Tüm ticaret enstrümanlarında olduğu gibi, onlara ne koyarsanız onu alırsınız. Evet, rakip yazılım seçeneklerinden daha kolaydır. Ancak, gerçek para kazanmak istiyorsanız, onu nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekir.

Haber casusunun vaat ettiği türden karlar elde etmek için bilmeniz gerekenler.

Bu bir dolandırıcılığı mı yoksa güvenilir mı?

Kişisel deneyimime ve müşteri incelemelerine dayanarak, The News Spy dolandırıcı olmadığına inanıyorum.

News Spy ile kripto para birimi ticareti hakkında ne düşündüğümüz oldukça açık. Bu harika? Muhtemelen hayır, ancak henüz bir kripto para birimi ticaret aracı bulamadık. Örneğin, birçok kullanıcının zayıf nokta olarak gördüğü resmi bir uygulama yoktur. News Spyın hassas olduğunu ve mobil cihazlarda kolayca kullanılabileceğini hatırlamakta fayda var. Sonuçta, onu gerçekten seviyoruz ve sizin de seveceğinizi düşünüyoruz. News Spy ile ilgili en iyi şey - ana gücü, eğer isterseniz - yüksek kullanılabilirliğidir. Ticaret sürecinin çoğunu otomatikleştiren ve böylece kripto para birimine yatırım yapmayı herkes için kârlı bir hobi haline getiren (sadece yatırım bankacıları değil) türünün ilk platformlarından biridir.

Bilgi - The News Spy
Hizmet adı The News Spy
Resmi site www.The News Spy.tr
demo hesap Özgür
Hesap para birimleri Lira, Dolar, Euro
Karlılık 85%
arayüz dili Türk
ülkelerde mevcuttur Türkiye

Nasıl kullanılır?

Kayıt formunu doldurun

Ticarete başlamadan önce standart bir kayıt formu doldurmanız gerekir. Bu, başka herhangi bir web sitesindeki yeni kullanıcı formundan farklı değildir. Daha sonraki bir aşamada ödeme ayrıntılarınızı girmeniz istenecektir. Şu anda News Spy, uyarılar ve diğer bildirimler için tam adınızı, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi ister.
Ayrıca güçlü bir şifre seçmeniz istenecektir. Sizi bunun hakkında düşünmeye davet ediyoruz. Herhangi bir tür madeni parayla çalışırken, büyük ve küçük harflerin yanı sıra sayılar ve özel karakterler içeren çok güçlü bir şifreniz olmalıdır.

Yeni hesabınıza para ekleyin

News Spy ile işlem yapmak için gereken minimum depozito 250 $ dır. Bu biraz abartılı gelebilir, ancak dikkatsiz alışverişten kaçının. Çoğu insan, onayla düğmesine basmadan önce bu miktarı ödeyip ödeyemeyeceklerini durdurur, duraklatır ve dikkatlice düşünür. News Spy geliştiricilerinin kullanıcılarından istediği şey bu: akıllı iş çözümleri.

Çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak hesabınıza 250 $ yatırabilirsiniz. MasterCard, Visa, PayPal ve daha pek çok yöntem kabul edilmektedir. Testimiz sırasında, depozitonun hesaba yatırılması birkaç dakika sürdü. Sürecin bu kısmıyla ilgili herhangi bir sorunuz, şüpheniz veya endişeniz varsa, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Demo işlemi gerçekleştirin (isteğe bağlı)

News Spyda gerçek ticarete hak kazanmak için bunu yapmanıza gerek yoktur. Bununla birlikte, deneyimsiz kullanıcıların bilgisayar ekranlarındaki sistemi ve piyasa hareketlerini tanımaları için harika bir yol olduğunu düşünüyoruz.

Demo simülasyonu kolaydır; gerçek para gerektirmez. Platformu ve algoritma tabanlı karar vericileri tanımanın hızlı ve güvenli bir yolu. Bu özellikle oynamaktan gerçekten keyif aldık. Bu herkesi endişelendirmeyecek, ancak bize görece iyi bilgilendirilmiş kripto tüccarları olarak bile bir veya iki şey öğrendik. Kesinlikle kontrol etmeye değer.

Ticaret sürecinizi gerçek hayatta başlatın

Otomatik ticaret robotu na başlamadan önce, kaybı durdur parametrelerini ayarlamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bunlar, sistemin tüm paranızı değerli kripto para birimlerine harcamasını önlemek için tasarlanmış iyi tanımlanmış operasyonel ve harcama limitleridir. Unutma ki çok zekisin ama çok ince değilsin. Para kazanmanız için programlanmıştır. Bunun için eylemlerde bulunacak; kâr arayışında ne kadar ilerlediğinizi belirlemeniz gerekir.

Ayarlar bölümünde, otomatik ticaret robotunuzdan belirli döviz çiftlerine öncelik vermesini de isteyebilirsiniz. Ayarlardan ve News Spyın yapmasını istediğiniz şeyden memnun olduğunuzda, Çalıştır düğmesine basın. Bu, otomatik sisteme sizin adınıza verileri izlemeye ve ticaret kararları vermeye başlaması talimatını verecektir. Yine, önce demoyu test etmek ve otomatik işlemlerin nasıl çalıştığını öğrenmek çok iyi bir fikir.

Ne işe yarar?

Ödeme sistemi

Yeni kullanıcılar bile News Spy ile her gün 1.500 $ a kadar kazanabilirler. Bu, elbette, kripto para alım satımlarınızın başarısına bağlıdır. Satın alma ve satma kararlarının akıllı bir algoritma kullanılarak verildiği göz önüne alındığında, yalnızca belirlediğiniz kayıp limitleri tarafından yönetilen yüksek bir başarı oranı bekleyebilirsiniz.

İlk canlı ticaret oturumumuzda, gerekli 250 $ depozitodan 135 $ yatırdık. Çok uzun sürmedi ya da çok fazla düşünmedi. Şaşırtıcı derecede hızlı bir sonuçtu ve kazançlar birkaç saat içinde hesabımıza yatırıldı.

Denetim Sistemi

Aktif bir e-posta adresi ve telefon numarası verene kadar hiçbir kullanıcı bir News Spy hesabıyla işlem yapmaya başlayamaz. Her ikisi için de bir doğrulama sistemi var. Bunlar, sistemin sıkı güvenlik protokollerinin bir parçasıdır ve isteğe bağlıdır.

İşlem hesabınıza yatırılacak bir miktarı her yatırdığınızda, verilen e-posta veya telefon numarasında ek doğrulama sağlamanız istenecektir. Bu nedenle, doğru olmaları gerekir.

Para Yatırma ve Para Çekme

Para çekme talebinizi işleme koymanız ve gerçek parayla banka hesabınıza iade etmeniz 24 saate kadar sürebilir. Daha hızlı bir işlem tercih edilir ancak standart dolandırıcılık ve güvenlik kontrolleri yapılmalıdır. Para çekme işlemleri genellikle birkaç saat içinde tamamlanır, ancak müşteri desteği, kullanıcılara kaçırılan ödemeleri bildirmeden önce 24 saat beklemelerini tavsiye eder. İlk testimiz sırasında para çekme işlemi altı saat içinde tamamlandı.

Fatura bilgileri girildikten sonra daha az çek doldurulması gerektiğinden mevduatlar daha hızlı işlenir.Para yatırma işlemlerinin birkaç dakika içinde hesabınıza geçmesini bekleyebilirsiniz, ancak nadir durumlarda biraz daha uzun sürer.

Söyleyebildiğimiz kadarıyla - ve haber casusunu inceledik - komisyon dışında herhangi bir suçlama yok. Herhangi bir gizli ödeme veya beklenmedik ödeme bulamadık. Platform, kullanıcılardan elde ettiği kar yüzdesi ve neden konusunda oldukça şeffaf. Sonuçta, komisyonsuz ücretsiz bir araçtır, ticaret yapmayı göze alamazsınız.

Müşteri Desteği

Tüm dijital platformlarda olduğu gibi, müşteri desteği beklentisi birçok faktöre bağlıdır. Hemen hemen her durumda, gerçek bir operatör yardım talebimize birkaç saat içinde ve genellikle bir saat içinde cevap verdi.

İlk cevap, mevcut probleminizi çözmek için bazı pratik öneriler içeren kısa bir gönderidir. Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, müşteri hizmetleri danışmanları sizinle doğrudan ve daha ayrıntılı olarak iletişime geçecektir. Müşteri hizmetlerinin News Spyı sağlama şeklini gerçekten çok seviyoruz ve bununla ilgili yalnızca iyi şeyler söyleyebiliriz.

Özellikle bölgenizdeki piyasa hareketleriyle ilgili bir sorunuz varsa, bir komisyoncu ile konuşmak isteyebilirsiniz. Bunlar, size ulaşmadan önce sisteminizin otomatik önerilerini test eden ve doğrulayan gerçek kişilerdir. Konuma özgü veriler ve operasyonlarla ilgili kararlar hakkında tavsiye almak için daha iyi bir yer yoktur.

Faydaları

  • Banka ve Kredi Kartı Kabul Edilir
  • Düşük minimum depozito
  • Gelişmiş ticaret platformu
  • Eğitim ve analitik

Sıkça Sorulan Sorular

Den para çekebilir miyim The News Spy web sitesini nerede bulabilirim?

Evet elbette. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

Minimum depozito nedir The News Spy?

The News Spy minimum depozito 250$.

Kayıt ol The News Spy Türkiye’de

Alternatifler

Değerlendirme

Emniyet 4.4
Destek 4.3
İtibar 4.8
Ödeme seçenekleri 4.7
Kullanıcı deneyimi 4.2
karlılık 4.5
Kullanımı kolay 4.9
Genel Değerlendirme 4.5
Tarih:
Değiştirilme tarihi:

Kullanıcı yorumları

Sitemizdeki 3 türkçe incelemeye göre, bu ürün için ortalama puan The News Spy 4.1
4.1/5

Hakkında olumsuz yorumlar var mı The News Spy?

Müşteriler arasında The News Spy için onaylanmış herhangi bir olumsuz yorum bulamadık.
4/5.00
Profesyonel müşteri hizmetleri nedeniyle bu ticaret platformuna en yüksek puanı veriyorum. Ayrıca, eşimin cihazına tam erişimim var ve bunun için çok minnettarım! Kocam ve ben bu platformu desteklemeye ve takas etmeye devam edeceğiz.
4.3/5.00
The News Spy platformunu seviyorum. Birkaç aydır burada yatırım yapıyorum ve iyi bir puanı hak ediyorlar. Yönetici ve personel, bu ticaret platformunu tam olarak anlamama yardımcı oluyor. Hesabımı kolayca oluşturabilmem için tüm işlem sürecinde sabırla bana yol gösteriyorlar. Her şey için platform personeline minnettarım ve burada ticaret yapmaya devam edeceğim.
4/5.00
Bu ticaret platformu hakkında hiçbir şüphem yok, The News Spya tamamen güveniyorum. Yönetim, personel, geniş yatırım yelpazesi, hızlı yatırım büyümesi. Bu, bu sitede vurgulayabileceğim tüm olumlu niteliklerin listesi değil. Bu ticaret şirketinin neden kripto para birimi ticaretinde ilklerden biri olduğuna şaşmamalı. Bu, ticaret yapmanızı şiddetle tavsiye ettiğim harika bir şirket.

Bir değerlendirme yazın