Crypto Genius - nedir bu? Dolandırıcılığı? Türkiye'den Müşteri Yorumları 2021
Crypto Genius nedir?

Crypto Genius

Crypto Genius nedir?

Crypto Genius , kripto para birimi ticareti için oluşturulmuş özel bir sistemdir. Bu sayede, tüccarlar yalnızca kendilerine yüksek getiri sağlayan doğru yatırım kararlarını verirler.

Sistem, piyasalarla ilgili güncel bilgileri okuyup analiz edebiliyor, ardından Crypto Genius kullanıcı için otomatik olarak karlı ticaret kararları veriyor. Tüccarlar, sık piyasa fiyatı dalgalanmalarına rağmen mali durumlarında önemli artışlar görmeyi bekleyebilirler.

bilgi - Crypto Genius
isim Crypto Genius
Resmi site www.Crypto Genius.tr
Demo hesabı ücretsiz
para Lira, Dolar, Euro
kadar kârlılık 85%
dil Türkçe, İngilizce
Ulusal teslimat Türkiye

Crypto Genius - yasal mı yoksa bir dolandırıcısı mı?

InsideBitcoins, gerçekleştirilen çok sayıda test sonucunda platformun tamamen yasal olduğuna ve belirtilen tüm gereksinimleri karşıladığına karar verdi. Sistemin karmaşık algoritmaları yalnızca en karlı ticaret kararlarının alınmasına izin verir, ancak bu, doğru ticaret ayarlarının ayarını dikkate alır. Ayrıca, Crypto Geniusun tüm avantajlarından zaten yararlanmış gerçek kullanıcıların sayısız olumlu incelemesine de dikkat etmeye değer. İşin rahatlığı ve istikrarı, para yatırma ve çekmenin basitliği - tüm bunlar tüccarlara bu hizmeti rahat bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur.

Lehte ve aleyhte olanlar

  • Başlangıç dostu
  • Yüksek verim
  • Güvenilirlik ve güvenlik
  • Eğitim ve analitik

nasıl kullanılır Crypto Genius?

Crypto Geniusu kullanmaya başlamak çok kolaydır, sadece bir hesap açmanız ve ilk ayarları yapmanız yeterlidir. Bütün bunlar sadece birkaç dakika sürecek.
Öncelikle, resmi web sitesine gitmeniz ve üzerinde verilen formda kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekir. Yeni kullanıcının adını, iletişim telefon numarasını ve geçerli bir e-posta adresini içerir. Sistem daha sonra sizden güçlü bir parola belirlemenizi ve Kullanım Koşullarını kabul etmenizi isteyecektir. Doğru bilgileri girdikten sonra, kişisel bir hesap otomatik olarak oluşturulacaktır.
Oluşturulduktan sonra, daha sonraki ticarette kullanılacak bir ilk para yatırma işlemi yapmanız gerekecektir. Minimum boyutu 250 $ dır. Visa veya Mastercard dahil veya Paypal kullanarak çeşitli şekillerde para yatırabilirsiniz. Komisyon, sistemin kendisi tarafından ücretlendirilmez, ancak diğer finans kuruluşlarının da talep edebileceği unutulmamalıdır.
Ödeme onaylanır onaylanmaz ticarete başlayabilirsiniz.

Crypto Genius nasıl çalışır?

Crypto Genius, deneyimsiz kullanıcıları ve başarılı tüccarları, piyasadaki kripto para fiyatındaki sürekli dalgalanmaları analiz etmek ve izlemek için sonsuz saatler harcamaya davet ediyor. Sistem her şeyi kendisi yapacak ve en doğru ve karlı çözümü sunacaktır.Crypto Genius sayesinde minimum zaman ve çaba harcayarak sermayenizi önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Musteri degerlendirmeleri

Crypto Genius ile tanışmam yaklaşık iki ay önce başladı. Platform, kripto para dünyasındaki gelecekteki değişimi otomatik olarak hesaplama olasılığıyla ilgilendi, bu sayede endişelenemedim, kelimenin tam anlamıyla daha sonra ne olacağını merak ettim.
Crypto Geniustaki tüm çalışmalar benim için sadece yeni kripto para birimlerinin satışında sık görülen keskin dalgalanmalarla ilişkili baş ağrılarını unutmama değil, aynı zamanda işlemlerimi güvenceye almama izin veren hızlı ve kullanışlı bir sistem tarafından yapılıyor.
Tüm bu süre boyunca Crypto Genius hizmetinden 8000 dolar kazandım ki bu benim için çok büyük bir para. Kendim için sürekli olarak kullandığım ilginç bir şema belirledim. Toplam tutarın %60ını çekiyorum, geriye %40ı kalıyor. Bu, her seferinde platformda ilerlemenize ve yeni zirvelere ulaşmanıza olanak tanır. Çoğunlukla kendi başıma çalışmıyorum, çevrimdışı modu açık bırakıyorum ama hayatıma, işime ve eğlenceme kendim bakıyorum.

SSS

Crypto Genius riskli midir?

Crypto Genius üzerinden ticaret yapmak da dâhil olmak üzere, yüksek kaldıraçlı ticaretin her türünde kayda değer bir risk bulunmaktadır.

den para çekebilir miyim Crypto Genius’in resmi web sitesini nerede bulabilirim?

Evet tabi ki. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

platformuna ne kadar para yatırmalıyım Crypto Genius?

Crypto Genius platformunda minimum para yatırma tutarı $250’dır. Opinion-TR, bu miktarla başlayıp kârınızla yeniden yatırım yaparak hesabınızı büyütmenizi önerir.

Kayıt ol Crypto Genius Türkiye’de?

alternatifleri

Değerlendirme


Emniyet
4.8
Destek
4.7
İtibar
4.6
Ödeme seçenekleri
5
Kullanıcı deneyimi
4.6
Karlılık
4.9
Kullanım kolaylığı
4.3
Genel Değerlendirme
4.7
Makale yazma tarihi:
Close