Immediate Edge - nedir bu? Dolandırıcılığı? Türkiye'den Müşteri Yorumları 2021
Immediate Edge nedir?

Immediate Edge

Immediate Edge nedir?

Immediate Edge , akıllı robotlarla ticaret yapan otomatik bir platformdur. Sistem bağımsız çalışmaya dayanmaktadır. Ticaret işleri tüm eylemlerden sorumludur. Sorumlulukları arasında, yatırımcıların kendi adlarına yaptıkları karlı işlemleri belirlemek için piyasaları analiz etmek yer alır.

Bu ticaret sistemi John Myers tarafından geliştirilmiştir. Artık her yatırımcı, gerekli deneyime sahip olmasa bile ticaretten kar edebiliyor.

bilgi - Immediate Edge
isim Immediate Edge
Resmi site www.Immediate Edge.tr
Demo hesabı ücretsiz
para Lira, Dolar, Euro
kadar kârlılık 85%
dil Türkçe, İngilizce
Ulusal teslimat Türkiye

Immediate Edge - yasal mı yoksa bir dolandırıcısı mı?

Platform kapsamlı bir şekilde test edildi. Denetim sırasında, ticari işin siparişin üzerinde birçok işlemin insanların kendisinden daha hızlı yürütüldüğü tespit edildi.
Mevcut yatırımcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak, platformun gelir elde etmek için yasal bir araç olduğu değerlendirilebilir. İşlemlerin doğruluğu% 92dir.

Lehte ve aleyhte olanlar

  • Başlangıç dostu
  • Gelişmiş ticaret platformu
  • Yüksek verim
  • Güvenilirlik ve güvenlik
  • Eğitim ve analitik

nasıl kullanılır Immediate Edge?

Immediate Edge ile çalışırken herhangi bir zorluk yok. İlk adım tabii ki kayıt olmaktır. Zamanınızın sadece 5 dakikasını bu operasyona harcayacaksınız. Hesabınız için bir ad bulmaya, geçerli bir e-posta adresi ve bir telefon numarası vermeye hazır olun. Bir şifre ile gelmeye devam ediyor.
Platformda herhangi bir işlem yapmadan önce, hesabınıza para yatırmanız gerekir. Gerekli depozito 250 $ dır. Çeşitli tamamlama yöntemleri mevcuttur.
Deneyimi olmayan kişiler için özel olarak bir demo ticaret modu geliştirildi. Burada ticaret robotlarının çalışma prensibi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu modda gerçek para kullanılmaz.

Immediate Edge nasıl çalışır?

Tüm işlemler, sofistike algoritmalar tarafından yönlendirilen akıllı ticaret robotları tarafından gerçekleştirilir. Sonuç olarak, yalnızca en iyi ve en karlı anlaşmalar hizmetinizdedir. Sonraki tüm işlemler de kişisel hesabınızdaki fonlar kullanılarak otomatik olarak gerçekleştirilir.
Immediate Edge sayesinde birçok kişi mali durumlarını iyileştirmeye başladı bile. Kripto para birimleri her geçen gün daha fazla popülerlik kazanıyor, bu nedenle böyle bir gelgit fırsatından yararlanmanız gerekiyor.

SSS

Immediate Edge riskli midir?

Immediate Edge üzerinden ticaret yapmak da dâhil olmak üzere, yüksek kaldıraçlı ticaretin her türünde kayda değer bir risk bulunmaktadır.

den para çekebilir miyim Immediate Edge’in resmi web sitesini nerede bulabilirim?

Evet tabi ki. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

platformuna ne kadar para yatırmalıyım Immediate Edge?

Immediate Edge platformunda minimum para yatırma tutarı $250’dır. Opinion-TR, bu miktarla başlayıp kârınızla yeniden yatırım yaparak hesabınızı büyütmenizi önerir.

Kayıt ol Immediate Edge Türkiye’de?

alternatifleri

Değerlendirme


Emniyet
4.3
Destek
4.4
İtibar
4.1
Ödeme seçenekleri
4.5
Kullanıcı deneyimi
4.3
Karlılık
4.2
Kullanım kolaylığı
4.6
Genel Değerlendirme
4.3
Makale yazma tarihi: