1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bitcoin Evolution nedir?

Bitcoin Evolution, ticaret platformları oluşturma konusunda geniş deneyime sahip yazılım mühendisleri ve kripto tüccarlarından oluşan muhteşem bir ekip tarafından yaratılmış bir kripto ticareti robotudur. Bu robot-tüccar, piyasaları analiz etmek ve kullanıcılar adına otomatik işlem yapmak için karmaşık bilgisayar algoritmaları kullanmaktadır. Tüccarların bu robot sayesinde hesaplarını günde 20 dakikadan kısa süre izleyerek büyük kârlar elde edebildikleri iddia edilmektedir.

bilgi
isim Bitcoin Evolution
Resmi web sitesi www.Bitcoin Evolution.tr
Demo hesabı ücretsiz
para Lira, Dolar, Euro
kadar kârlılık 85%
dil Türkçe, İngilizce

Ticarette algoritmaların kullanılması yeni bir şey değil ve günlük işlem yapan yatırımcılar arasında hayli popüler. Bu yöntem, diğer varlıkların alım satımında bir gecede milyonerler yaratmasıyla ünlü. Kripto sektöründe algoritmik ticaret yeni ama bitcoin ve benzerleri kitleler tarafından benimsendikçe, bu alan da gelişiyor.

Artıları

Başlangıç dostu
Düşük minimum depozito
Yüksek verim

Bitcoin Evolution nasıl kullanılır?

Bitcoin Evolution Bitcoin Evolution nasıl kullanılır?
Bitcoin Evolution nasıl kullanılır?

Bitcoin Evolution'da hesap açmak basit bir işlemdir ve üç dakikadan uzun sürmez. Ayrıca uygulamanın kurulumu ve kullanımı kendiliğinden açıklayıcıdır ve teknik beceri gerektirmez.

Bitcoin Evolution, bu işlemi gerçekleştirirken sorun yaşayan kullanıcılara talep üzerine sorun giderme materyalleri sunmaktadır. Temel kullanım bilgileri Bitcoin Evolution web sitesinde de yer almaktadır. Kayıt işlemini anlatmaya geçmeden önce, robotlarla alım satım yaptığınızda bile, kripto varlık ticaretinin risk içerdiğini hatırlatmalıyız. Bitcoin Evolution yatırımcıların bu uygulamayla kâr elde edebileceklerini iddia etse de, zarar etmenin de mümkün olduğunu belirtmek önemlidir.

 1. Bitcoin Evolution Kaydı

  İlk adım, Bitcoin Evolution web sitesinde yer alan forma isim, telefon numarası ve e-posta adresi gibi kişisel bilgilerin girilmesini içerir. Bu adımda şifrenizi de oluşturursunuz. Bitcoin Evolution, zayıf şifreleri otomatik olarak reddederek kullanıcılarının şifrelerini korumayı amaçlamaktadır. Güçlü bir şifre büyük ve küçük harflerin, sembollerin ve rakamların karışımından oluşmalıdır.
  İlk adımda ayrıca Bitcoin Evolution kullanım şart ve koşullarını kabul etmeniz ve e-posta alıp almak istemediğinizi belirtmeniz gerekir. InsideBitcoin, bu kripto alım satım robotunun çoğu rakibinin aksine müşterilere istemedikleri e-postalar göndermemesini takdir etmektedir. Bitcoin Evolution, müşterilerin kişisel verilerini siber saldırganlardan korumak için SSL korumalıdır. Secure Socket Layer - Güvenli Soket Katmanı (SSL), istemciler ve sunucular arasında gönderilen bilgileri şifreleyerek istenmeyen gözlerden saklayan bir internet protokolüdür.

 2. Depozito
  Müşteriler hesap oluşturduktan sonra uygulamayı kullanabilmek için en az 250 dolar depozito yatırmalıdır. Bu miktar başlangıç sermayesi yerine geçmektedir. Bitcoin Evolution, Visa, MasterCard, PostPay, SEPA transferi ve Skrill ve Krarna gibi dijital ödeme yöntemlerini içeren çeşitli ödeme yöntemleri kabul etmektedir. Para çekerken de aynı yöntemler kullanılabilir.
  Robot-tüccar para yatırma ve çekme işlemleri için herhangi bir ücret almamaktadır ancak işlemleri gerçekleştiren finans kurumları bazı kesintiler uygulayabilir. InsideBitcoins, para yatırma işleminin müşterinin hesabına yansıması için gerekli süreyi tahmin edememektedir. Yatırımcılar Bitcoin Evolution müşteri hizmetleri merkeziyle iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilirler.
 3. Demo Alım Satım
  Uygulamayı kullanmaya yeni başlayanlar, önce demo hesabı deneyerek Bitcoin Evolution sistemine alışabilirler. Ancak bu hesaba erişmek için önce minimum depozitonun yatırılması gerekmektedir. Demo hesap, gerçek hesabın simülasyonudur ama geçmiş verileri kullanır. Yani demo alım satım ile gerçek alım satım arasında çok fazla fark bulunmamaktadır.
  Bitcoin Evolution demo hesabı, yatırımcılara gerçek bir canlı alım satım hissiyatı vermek için tüm donanımlara sahiptir. Demo hesap da gerçek hesap gibi hem manuel hem de otomatik ticarete izin verir.
 4. Canlı Alım Satım
  Bu Bitcoin Evolution incelemesinde daha önce de belirtildiği üzere, söz konusu kripto ticareti robot hem manuel hem de otomatik alım satıma izin vermektedir. Otomatik alım satımda yatırımcıların hesaplarını günde 20 dakikadan kısa bir süre takip etmeleri gerekmektedir. Manuel alım satım daha fazla zaman alabilir ve en çok deneyimli yatırımcılara uygundur.

Bitcoin Evolution nasıl çalışır?

Bitcoin Evolution Bitcoin Evolution nasıl çalışır?
Bitcoin Evolution nasıl çalışır?

Bu Bitcoin Evolution incelemesinde daha önce belirtildiği gibi, kripto robotu bitcoin piyasasındaki büyük miktarlardaki veriyi analiz etmek için bilgisayar algoritmaları kullanıyor. Alım satım işlemlerinde bir yatırımcının ne kadar çok veri toplayabildiği ve bu verileri ne kadar hızlı analiz edebildiği, verdikleri alım satım kararlarının başarısındaki en büyük etkenlerdir. Büyük veri kümelerini manuel olarak analiz etmek çok sıkıcıdır ve çok zaman alır. Bu yüzden makineler yatırım kararları alma konusunda insanlardan daha iyidir.

Neyse ki Bitcoin Evolution uygulaması gibi ticaret robotları sayesinde, büyük veri yığınlarını ışık hızında analiz etmek, karar almak ve gerekli işlemleri otomatik olarak yapmak mümkün. En iyi ticaret robotları, yetkili kaynaklardan alınan son dakika haberleri de dahil olmak üzere, varlık fiyatlarını yönlendiren yüzlerce, hatta binlerce faktörü hesaba katabilmekte. Örneğin Bitcoin fiyatları bir %51 saldırısı sebebiyle düşerse, robot-tüccarlar milisaniyeler içinde haberleri tarayıp kısa pozisyon alabilirler.

Bitcoin Evolution - yasal mı yoksa bir dolandırıcısı mı?

Bitcoin Evolution, altında yatan teknoloji ve kullanıcı yorumlarının da kanıtladığı üzere, meşru bir kripto-tüccarı gibi gözükmekte. Ancak web sitesinde belirtilen örnek sonuçların doğru olup olmadığını belirlemek zor.

Opinion-VN hesap oluşturma işleminin kolay olduğu, para yatırma ve çekme yöntemlerinin de son derece uygun olduğu görüşünde. Bitcoin Evolution da çoğu bitcoin robotu gibi hem otomatik hem de manuel alım satım imkanı sunuyor. Yeni yatırımcıların gerekli minimum miktardan fazla parayla başlamamalarını ve otomatik hesabı kullanmalarını öneriyoruz.

SSS

Bitcoin Evolution platformuna ne kadar para yatırmalıyım?

Bitcoin Evolution platformunda minimum para yatırma tutarı $250'dır. Opinion-TR, bu miktarla başlayıp kârınızla yeniden yatırım yaparak hesabınızı büyütmenizi önerir.

Bitcoin Evolution riskli midir?

Bitcoin Evolution üzerinden ticaret yapmak da dâhil olmak üzere, yüksek kaldıraçlı ticaretin her türünde kayda değer bir risk bulunmaktadır.

Bitcoin Evolution'den para çekebilir miyim?

Bitcoin Evolution kullanıcıların istedikleri zaman para çekebilmelerini sağlar. Bu robot herhangi bir para çekme limiti veya ücreti dayatmaz.

Türkiye'de Bitcoin Evolution'e Kayıt

Makale yazma tarihi:

Makale güncelleme tarihi:

alternatifleri