IGMFX - nedir bu? Dolandırıcılığı? Türkiye'den Müşteri Yorumları 2022
IGMFX nedir?

IGMFX

IGMFX nedir?

IGMFX , kripto para ticaretine adanmış çevrimiçi bir web tabanlı uygulama platformudur. Elektronik varlıkların satın alınmasına / satılmasına, örneğin bitcoinler için takas edilmesine yardımcı olan bir ticaret robotudur. Benzer tekliflerden farkı, amatör web tüccarları için kripto para biriminde işlem yapma sürecini öğrenme, başarılı işlemlere hızlı geri çekilme imkanı. Platformun kullanımı, %99 garanti ile yürütmenin doğruluğunu sağlar.

bilgi - IGMFX
isim IGMFX
Resmi site www.IGMFX.tr
Demo hesabı ücretsiz
para Lira, Dolar, Euro
kadar kârlılık 85%
dil Türkçe, İngilizce
Ulusal teslimat Türkiye

IGMFX - yasal mı yoksa bir dolandırıcısı mı?

Kullanıcı sahtekarlığının yokluğu, hedge fonları, büyük yatırım şirketleri ve deneyimli brokerler tarafından kripto para birimlerine yatırım yapmak için IGMFXin yaygın olarak kullanılmasıyla doğrulanır. Platform, deneyimsiz web tüccarlarının bile para kazanmasını mümkün kılıyor ve incelemeleri de bir web uygulamasının reklamını yapmanın bir aldatmaca olmadığını gösteriyor.

Kripto para birimleriyle uğraşırken platformu kullanmanın yasallığı ile ilgili sorunlar var. Bu, kripto para piyasası üzerinde kontrol eksikliği nedeniyle yazılımın desteklenmediği ülkeler için geçerlidir.

Lehte ve aleyhte olanlar

  • Düşük minimum depozito
  • Gelişmiş ticaret platformu
  • Yüksek verim
  • Güvenilirlik ve güvenlik
  • Eğitim ve analitik

nasıl kullanılır IGMFX?

Aynı türden benzer web uygulamalarında olduğu gibi, öncelikle web sitesinde bir hesap oluşturmanız gerekir. İşlem basit, hızlı ve genellikle iki dakikadan fazla sürmez. O içerir:

  1. Kayıt. Bu aşamada sayfalarda uygun yerlere iletişim telefon numarası ve e-posta adresi girilir. Sonuncusu, kayıtla ilgili bir onay mektubu alır ve kaydı tamamlamak için önerilen işlemleri yapmanız ve gerçekleştirmeniz gerekir.
  2. Bir banka hesabını bağlama. Bankaya onay için gönderilen uygun formu doldurun. İşlemi onayladıktan sonra, hesap para transferi için kullanılabilir. Kripto para birimleri ile işlemlerin sürdürülmesi için bankayı kontrol etmek faydalı olacaktır. Ürünlerinde böyle bir şey bulunmadığında, IGMFX ile çalışmak dolandırıcılığa maruz kalabilir veya düzensiz gelir elde edebilir.
  3. Hesaba para yatırma. Bu ticaret sermayesidir, ABD doları cinsinden yatırılır, hacim en az 250 ABD dolarıdır.

IGMFX nasıl çalışır?

IGMFX yazılımını kullanarak kripto para ticareti yapmak zor değildir. Arayüz, deneyimsiz bir kripto tüccarı için bile anlaşılabilir. Varsayılan web uygulaması tarafından sunulanları kullanabilmenize rağmen, ayarlarla (yapılandırma) başlarlar.

Platform, elektronik para piyasasındaki değişiklikleri otomatik olarak tarar.En iyi alım satım fırsatlarını belirlerken kullanıcıyı bu konuda bilgilendirir. İkincisinin teklifi kabul etmesi veya reddetmesi gerekir. Web sitesinden elde edilen kazançlar gecikmeden hesaba aktarılır.

Musteri degerlendirmeleri

İlk defa paramı igmfxe yatırmaya karar verdim. İlk başta bu tür siteler hakkında şüpheliydim, ama yine de bir şansım oldu. Hızlı bir kayıttan geçtim, 230 dolar yatırdım ve işte, birkaç saat sonra hesabımda zaten 400 dolar vardı ve pratikte hiçbir şey yapmadım, sadece bir anlaşma yaptım ve ardından stratejilerine göre platformun kendisi kazanmaya başladı. ben para. Harika bir uygulama, iki haftalık kullanımda şimdiden 5000 dolar kazandım.
Doğum izni sırasında internette yarı zamanlı bir iş arıyordum, yanlışlıkla IGMFXe rastladım. Siteye girdim, videoyu izledim ve denemeye karar verdim. Giriş videosunun tüm noktalarını takip ettim, bu arada kayıt çok basit, önce siteyi kontrol etmeye karar verdim ve sadece 50 $ yatırım yaptım, ancak birkaç saat sonra bu kadar az katkıda bulunduğuma gerçekten pişman oldum. 50 dolarlık sitem bana 550 dolar kazandırdı. Siteyle tanıştığım için çok mutluyum.
Sık sık çeşitli forumları okudum, kolay para sekmesine gitmeye karar verdim ve igmfx hakkında bir yorum gördüm. Denemeye karar verdim çünkü çalışmak zorunda olmadığın zamanları gerçekten seviyorum ve para kendiliğinden cebinde beliriyor. Bir test hesabıyla başladım ve 100 işlem için tek bir hesapta başarısız olmadım. Ondan sonra son 500 doları atmaya karar verdim ve destek servisinin tavsiyeleri üzerinde çalışmaya başladım. Bir ayda 30.000 dolar kazanmayı başardım, şimdi zenginim!

SSS

IGMFX riskli midir?

IGMFX üzerinden ticaret yapmak da dâhil olmak üzere, yüksek kaldıraçlı ticaretin her türünde kayda değer bir risk bulunmaktadır.

den para çekebilir miyim IGMFX’in resmi web sitesini nerede bulabilirim?

Evet tabi ki. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

platformuna ne kadar para yatırmalıyım IGMFX?

IGMFX platformunda minimum para yatırma tutarı $250’dır. Opinion-TR, bu miktarla başlayıp kârınızla yeniden yatırım yaparak hesabınızı büyütmenizi önerir.

Kayıt ol IGMFX Türkiye’de?

alternatifleri

Değerlendirme


Emniyet
4.1
Destek
4.7
İtibar
4.5
Ödeme seçenekleri
4.4
Kullanıcı deneyimi
4.5
Karlılık
4.2
Kullanım kolaylığı
4.6
Genel Değerlendirme
4.4
Makale yazma tarihi:
Close