TraderMate Kullanıcı yorumları

TraderMate

Nedir TraderMate?

TraderMate , kullanıcılarının ticaret siteleri oluşturmasına yardımcı olan bir internet platformudur. Bir bağlı kuruluşsanız ancak bir web siteniz yoksa, bu pazar yeri pazarlama sürecinizi kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, bu yazılım pazarlamanızı iyileştirebilir, e-posta pazarlama ile çalışmanıza, trafik almanıza ve ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı olabilir. Bu platform, müşterilerin siteyi ziyaret etmesine, sattığınız ürünleri kontrol etmesine, satıcıyla etkileşime girmesine ve satın almasına olanak tanır.
TraderMate, herkesin hisse senedi yaratıcısı veya alıcısı olarak hareket etmesine izin veren bir platformdur. Bu uygulama tüm dünyada çalışır ve tüm ülkelerden hisse senedi alıp satmanıza olanak tanır. Platform, bir tüccarın rahat çalışması için tasarlanmış tüm kolaylıkları bir araya getiriyor. Site, yeni başlayanlar için akıl hocaları ve ipuçları sağlar.

Bu bir dolandırıcılığı mı yoksa güvenilir mı?

Kişisel deneyimime ve müşteri incelemelerine dayanarak, TraderMate dolandırıcı olmadığına inanıyorum.

TraderMate müşterileri iflas ettirmek isteyen bir platform değil, burada oyun yok. Mevcut borsayı destekler. Bu, yeni başlayanların deneyimli danışmanların rehberliğinde yatırım dünyasını net bir şekilde anlamalarını sağlar. Platform, pasaport gibi kişisel verilerin girilmesini gerektirmez, yalnızca kullanıcının gönüllü olarak girdiği genel bilgiler üzerinde çalışır. Kayıt olurken, TraderMate sadece ad ve soyad ve kayıtlı bir e-posta isteyebilir, bazı durumlarda bir telefon numarası gerekebilir, bu sitedeki veriler hiçbir yere aktarılmaz.

Bilgi - TraderMate
Hizmet adı TraderMate
Resmi site www.TraderMate.tr
demo hesap Özgür
Hesap para birimleri Lira, Dolar, Euro
Karlılık 85%
arayüz dili Türk
ülkelerde mevcuttur Türkiye

Nasıl kullanılır?

Platformda tüccar olabilmek için tam adınız ve kayıtlı postanız ile kayıt olmanız gerekmektedir. Kişisel hesabınızda, ikamet yerini belirtin, bu teklifleri sıralamak için gereklidir. Resmi TraderMate web sitesine kaydolun. Bilgisayar kullanmaya yeni başlayan biri için bile bunu yapmak zor değil. Kayıt olmak için siteye gitmelisiniz.
Kayıt bloğu ana sayfada görüntülenecektir. Verilerinizi girmeniz gerekir - sonraki iletişim için ad, soyad ve e-posta. En altta, kullanıcının e-posta mesajları göndermeyi kabul ettiği ve ticaretin temelleri konusunda daha fazla eğitim için hazır olduğu öğedeki kutuyu işaretlemeniz gerekir. Tüm adımlardan sonra, Ücretsiz erişim al düğmesine tıklamanız gerekir. Görünen pencerede, kullanıcı telefon numarasını belirtir ve kayıt olduktan sonra yapabileceğiniz güçlü bir şifre ile çıkar.siteye hem bilgisayardan hem de telefondan girmek için. Kişisel hesabınıza giriş yapın ve ikametgahını doldurun. Hizmetin düzgün çalışması ve kullanıcıdan alınan piyasa tekliflerinin sıralanması için gerekli veriler.
Kişisel hesabınızı yeniden doldurun. TraderMate ticaret platformunda çalışmak, yalnızca 200-5000 $ arasında bir başlangıç ​​sermayeniz varsa mümkündür. Ticaret platformunun çalışması, hizmet, para çekme yöntemini, para birimini, yöntemleri ve yatırım nesnelerini seçmenize olanak tanır. Genel olarak TraderMatete çalışmak, diğer ticaret platformlarında çalışmaktan farklı değildir.

Ne işe yarar?

TraderMatei kullanmaya başlamak için 200$lık bir başlangıç ​​sermayesine ihtiyacınız var. Platform, iki demo modunda çalışmanıza izin verir ve Servis, demo ve standart olmak üzere iki modda çalışmanıza izin verir. Demo modu, yeni başlayanlar için uygundur ve işlem yapmak için yeni stratejilerde ustalaşmanıza ve borsada ticaretin temellerini öğrenmenize olanak tanır. İki moda sahip olmak, kullanıcının ticaret fırsatlarını önemli ölçüde genişletecektir. İşyerinde tam işlevsellik ile çalışmaya erişmek için kişisel hesabınıza ek veriler girmeniz gerekir: bir vesikalık fotoğraf, kayıt veya başka bir belge ekleyin. mevcut ikamet yerinin varlığını teyit edin. İşlevsellik, kayıtlı ve doğrulanmış kullanıcılar için genişletilerek, ticari pazar için çevrimiçi kurslara, analiz çizelgelerine ve raporlara erişmelerini sağlar.
TraderMate, müşterilerine çalışmak için çeşitli platformlar sunar. Bunların en popüleri MT4tür. Kolaylığı, sadeliği ve kullanım kolaylığında yatmaktadır. Platform, tamamlanan satışlar ve pazardaki diğer faaliyetler hakkında bildirimler almanıza, sizi ilgilendiren konularda destek departmanıyla iletişim kurmak için uzak müşterilerle bağlantı kurmanıza olanak tanır. Tüccarın ihtiyaçlarına göre satın alınabilecek üç tür özel durum vardır: klasik, bronz, gümüş ve VIP. Bayilere sağlanan kaldıraç eşiği, müşterinin durumuna bağlıdır.

Faydaları

  • Yüksek verim
  • Güvenilirlik ve güvenlik
  • Eğitim ve analitik

Sıkça Sorulan Sorular

Den para çekebilir miyim TraderMate web sitesini nerede bulabilirim?

Evet elbette. Sizin için uygun olan herhangi bir yöntemle para çekebilirsiniz.

Minimum depozito nedir TraderMate?

TraderMate minimum depozito 250$.

Kayıt ol TraderMate Türkiye’de

Alternatifler

Değerlendirme

Emniyet 4.8
Destek 4.7
İtibar 4.6
Ödeme seçenekleri 5
Kullanıcı deneyimi 4.6
karlılık 4.9
Kullanımı kolay 4.3
Genel Değerlendirme 4.7
Tarih:
Değiştirilme tarihi:

Kullanıcı yorumları

Sitemizdeki 3 türkçe incelemeye göre, bu ürün için ortalama puan TraderMate 4.4
4.4/5

Hakkında olumsuz yorumlar var mı TraderMate?

Müşteriler arasında TraderMate için onaylanmış herhangi bir olumsuz yorum bulamadık.
4.1/5.00
Destek sohbeti her zaman iletişim halindedir, hızlı ve bilgilendirici bir şekilde yanıt verir. Acemi tüccarların ticaret stratejilerini uygulamalarına izin veren yatırım hesabı uygulamasını gerçekten seviyorum
4.3/5.00
Hesaba hızlı para yatırma, ticaretin zor anlarında yöneticilere yardımcı olma, analitik araçların mevcudiyeti, yeni başlayanların ticaret dünyasına güvenle girmelerine yardımcı olur.
4.9/5.00
Her şey yolunda, destek her zaman iletişim halinde, birçok ipucu.Kullanıcıların kafasını karıştıran tek rahatsız edici dezavantaj, yatırım alanına girmek için oldukça yüksek başlangıç ​​​​miktarı - 200 $.

Bir değerlendirme yazın